رئیس نیروهای دفاعی استرالیا متعهد به تغییرات شد

به گزارش مجله بوشهری ها، رئیس نیروهای دفاعی استرالیا امروز (یکشنبه) ضمن اعلام اینکه نیروی دفاعی استرالیا باید به جرائمی که در افغانستان مرتکب شده اقرار کند، متعهد شد تغییراتی را که تضمین کند این خشونت و بی رحمی ها دیگر تکرار نخواهند شد، اجرایی کند.

رئیس نیروهای دفاعی استرالیا متعهد به تغییرات شد

به نقل از خبرگزاری رویترز، گزارشی که روز پنجشنبه پس از تحقیق درباره عملکرد نیروهای ویژه استرالیایی در افغانستان بین سال های 2005 تا 2016 میلادی منتشر شده نشان داد که کماندوهای ارشد سربازان را مجبور می کردند تا اسرای بی دفاع را بکشند با این هدف که آنها را برای مبارزه و جنگ، سنگدل و قسی القلب نمایند.

ژنرال آنگس کمپبل، رئیس نیروهای دفاعی استرالیا گفت: برای اطمینان از رسیدگی کامل به این گزارش و همچنین به خاطر وظیفه و عملکردم به عنوان فرمانده نیروهای ویژه در خاورمیانه در سال 2011 میلادی مورد بازخواست قرار می گیرم.

وی اضافه نمود: می خواهم نیروهای دفاع استرالیا به این ارتکاب جرم اقرار کند چرا که اگر این کار را نکنیم نمی توانیم آن را اصلاح کنیم و اگر این موضوع را اصلاح نکنیم این عمل وحشتناک ممکن است مجددا تکرار گردد و من نمی توانم این مساله را بپذیرم.

این گزارش که ارجاع 19 سرباز فعلی و سابق برای پیگرد قانونی را پیشنهاد نموده، باعث شرمندگی و خشم در استرالیا شده است؛ کشوری که معمولا با غرور به تاریخ نظامی اش می بالد.

ژنرال کمپبل توضیح داد: من لایه های از مسئولیت پذیری را در اینجا می بینم. من می خواهم نگاه عمیق و جامعی به این موضوع داشته باشم و تضمین کنم که تغییرات لازم صورت می گیرند. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 3 دی 1399 بروزرسانی: 3 دی 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1275

به "رئیس نیروهای دفاعی استرالیا متعهد به تغییرات شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس نیروهای دفاعی استرالیا متعهد به تغییرات شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید