رئیس جمهور سابق برزیل مشاور هواوی شد

به گزارش مجله بوشهری ها، شرکت چینی هواوی برای تداوم نفوذ در برزیل و افزایش شانس راه اندازی شبکه نسل پنجم این کشور رئیس جمهور سابق این کشور را به عنوان مشاور خدمات نسل پنجم به خدمت گرفت.

رئیس جمهور سابق برزیل مشاور هواوی شد

با تور ارزان برزیل از کشور زیبای فوتبالیست ها دیدن کنید و شهرهای زیبای ریو و برازیلیا را ببینید.

میشل تمر که از سال 2016 تا 2018 رئیس جمهور برزیل بود، بعد از استیضاح و برکناری سلف خود، دیلما روسف به این سمت رسید. وی قرار است به عنوان مشاور شرکت هواوی فعالیت کند تا حضور این شرکت در بازار محلی برزیل تضمین گردد و شانس پیروزی آن در مناقصه ارائه خدمات مخابراتی نسل پنجم افزایش یابد.

قرار بود مناقصه خدمات نسل پنجم تلفن همراه برزیل در مارس سال 2020 برگزار گردد، اما شیوع ویروس کرونا آن را به تأخیر انداخت. هواوی که نگران نفوذ و فشار آمریکا بر برزیل برای حذف آن از بازار مخابراتی این کشور است به جلب همکاری چهره های سیاسی برجسته برزیل برای افزایش نفوذ خود روی آورده است.

میشل تمر یک حقوق دان و استاد حقوق اساسی در دانشگاه است و در جریان رسیدگی به بعضی اتهامات مربوط به پول شویی و اخذ رشوه توسط دولت برزیل در سال 2019 برای مدت کوتاهی بازداشت شده بود.

وی قرار است برای موفقیت هواوی در مناقصه خدمات نسل پنجم در برزیل به این شرکت توصیه های حقوقی ارائه کند. وی دوستان و حامیانی در کنگره برزیل دارد که می توانند به وی برای موفقیت هواوی یاری نمایند.،مهر

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 5 بهمن 1399 بروزرسانی: 5 بهمن 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1333

به "رئیس جمهور سابق برزیل مشاور هواوی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس جمهور سابق برزیل مشاور هواوی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید