درگیری پنتاگون با تیم انتقالی جو بایدن

به گزارش مجله بوشهری ها، خبرنگاران : پنتاگون با تیم انتقالی جو بایدن، رییس جمهور منتخب آمریکا دچار تنش شده است.

درگیری پنتاگون با تیم انتقالی جو بایدن

به گزارش خبرنگاران به نقل از فارس، شبکه سی ان بی سی از تنش بین پنتاگون و تیم انتقالی دولت جو بایدن در زمینه همکاریهای میان دو طرف خبر داده است.

براساس این گزارش، به دنبال بیانیه کریستوفر میلر سرپرست وزارت دفاع آمریکا که در آن مدعی شده است تیم بایدن و پنتاگون به صورت دوجانبه در زمینه توقف موقت همکاریها و موکول شدن آن به بعد از تعطیلات سال نوی میلادی توافق نموده اند، یک سخنگوی تیم انتقالی بایدن این موضوع را قویا تکذیب نموده است.

سی ان بی سی نوشت، این مساله باعث افزایش تنشها بین دولت ترامپ و تیم انتقالی دولت بایدن شده است.

یوهانس آبراهام با رد ادعای پنتاگون گفته، هیچ توافقی دوجانبه ای وجود ندارد.

وی اضافه کرد: بگذارید شفاف باشم، هیچ توافقی میان پنتاگون و تیم ما وجود ندارد. در واقع ما فکر می کنیم ارائه گزارشهای روزانه و دیگر همکاری ها مهم است و باید ادامه یابد و هیچ زمانی برای هدر دادن نداریم.

کریستوفر میلر، سرپرست وزارت دفاع آمریکا روز آدینه در اقدامی ناگهانی دستوری برای توقف همکاری با تیم انتقال قدرت جو بایدن، رئیس جمهور منتخب آمریکا در سراسر پنتاگون صادر نموده است.

مقام های ارشد آمریکایی به آکسیوس گفته اند کریستوفر میلر دستور این توقف همکاری ها را صادر نموده است.

سی ان بی سی در ادامه گزارش داد که سخنگوی وزارت دفاع آمریکا حاضر نشده به سوال ما درباره تنش بین پنتاگون و تیم انتقالی جو بایدن پاسخ بدهد.

دیدارها میان تیم های بایدن و ترامپ در حال حاضر در بخش های مختلف دولت در جریان است. با این حال آبراهام می گوید که برخی از آژانسها و ادارات نیز هستند که دنبال انتقاجویی بوده و در راستا همکاریها سنگ اندازی می نمایند که یکی از آنها پنتاگون است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 4 بهمن 1399 بروزرسانی: 4 بهمن 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1331

به "درگیری پنتاگون با تیم انتقالی جو بایدن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درگیری پنتاگون با تیم انتقالی جو بایدن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید