خبرنگاران 60 میلیارد ریال اعتبار برای اصلاح شبکه فشار ضعیف هوایی تفرش هزینه شد

به گزارش مجله بوشهری ها، اراک - خبرنگاران - مدیرتوزیع برق شهرستان تفرش گفت: 60 میلیارد ریال اعتبار برای اصلاح 67 کیلومتر از شبکه فشار ضعیف هوایی با کابل خودنگهدار در نقاط مختلف شهری و روستایی این شهرستان هزینه شد.

خبرنگاران 60 میلیارد ریال اعتبار برای اصلاح شبکه فشار ضعیف هوایی تفرش هزینه شد

اسماعیل دارابی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران افزود: شمار مشترکان شهرستان تفرش 22 هزار و 200 انشعاب است که تا به امروز 485 فقره از آن به متقاضیان واگذار شده است.

وی با بیان اینکه بابیان اینکه طول شبکه برق این شهرستان 684 کیلومتر است،افزود: 394 کیلومتر از این تاسسات شبکه فشار متوسط و 290 کیلومتر فشار ضعیف است.

مدیر توزیع برق شهرستان تفرش، ایجاد شبکه فشار متوسط هوایی با کابل فاصله دار واقع در بلوار طالقانی به طول 629 متر ، نصب 400 دستگاه چراغ روشنایی در سطح شهرستان ،مقاوم سازی شبکه فشار متوسط ناشی از سیلاب در راستا روستای ابره و تامین برق سایت مخابراتی ایرانسل در گردنه عبدل آباد تفرش به طول 880 متر را از جمله فعالیت های اجرا شده پارسال بیان کرد.

دارابی بیان نمود: برای اجرای این اقدامات در حوزه برق در مجموع اعتباری بالغ بر82 میلیارد ریال، در شهرستان تفرش هزینه شده است.

مدیرتوزیع برق شهرستان تفرش بابیان اینکه طول شبکه برق این شهرستان 684 کیلومتر است،افزود: از این میزان 394 کیلومتر طول شبکه فشار متوسط و 290 کیلومتر طول شبکه فشار ضعیف است.

تفرش یکی از شهرستان های 12گانه استان مرکزی است که به دیار نخبگان شهرت دارد.

منبع: ایرنا
انتشار: 30 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 30 اردیبهشت 1400 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1557

به "خبرنگاران 60 میلیارد ریال اعتبار برای اصلاح شبکه فشار ضعیف هوایی تفرش هزینه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران 60 میلیارد ریال اعتبار برای اصلاح شبکه فشار ضعیف هوایی تفرش هزینه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید