خبرنگاران ورودی غرب هرمزگان به روی مسافران نوروزی بسته شد

به گزارش مجله بوشهری ها، بندرعباس-خبرنگاران-بر اساس مصوبه ستاد مبارزه با کرونا در هرمزگان، ورودی شهرستان پارسیان در غرب استان به روی مسافران نوروزی بسته شد.

خبرنگاران ورودی غرب هرمزگان به روی مسافران نوروزی بسته شد

فرماندار پارسیان روز دوشنبه در جمع مجله بوشهری ها گفت: ورودی شهرستان پارسیان در غرب هرمزگان که از محورهای پر تردد استان به شمار می رود با همکاری نیروی انتظامی، نیروهای مردمی و جوانان داوطلب جمعیت هلال احمر و بهداشت در راستای پیشگیری از بیماری کرونا به شدت کنترل می گردد.

مجتبی رضاپور ضمن بازدید از ایستگاه شهید مصطفی خمینی واقع در بندو اضافه کرد: ورودی شهرستان پارسیان از سمت عسلویه با محدودیت بسیار شدیدی کنترل می گردد و به منظور جلوگیری از شیوع کرونا ویروس، هیچگونه خدماتی به گردشگران و مسافران ارائه نخواهد شد.

وی با اشاره به مصوبه ستاد مبارزه با کرونا در هرمزگان توضیح داد: با توجه به تعطیلی صنف های غیر ضروری، اداره های تعزیرات حکومتی، صمت و بازرس های اتاق اصناف، نظارت بر بازارها را افزایش داده اند تا علاوه بر کنترل تعطیلی مغازه ها، نیازهای عمومی مردم نیز با قیمت های مصوب عرضه گردد.

فرماندار پارسیان گفت: روزانه تعداد بسیاری مسافر که از غربی ترین شهرستان قصد ورود به هرمزگان را داشتند، با گفتار درمانی برگشت داده شده یا از ورودشان جلوگیری شده است.

منبع: ایرنا
انتشار: 22 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 816

به "خبرنگاران ورودی غرب هرمزگان به روی مسافران نوروزی بسته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران ورودی غرب هرمزگان به روی مسافران نوروزی بسته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید