خبرنگاران مهمانان نوروزی لرستان را ترک نمایند

به گزارش مجله بوشهری ها، خرم آباد - خبرنگاران - استاندار لرستان گفت: با توجه به شیوع کرونا و مصوبه ممنوعیت ورود خودروهای غیر بومی، مهمانان نوروزی لرستان را ترک نمایند چراکه ممکن است خودرو آنها توقیف گردد.

خبرنگاران مهمانان نوروزی لرستان را ترک نمایند

سید موسی خادمی شامگاه چهارشنبه در نشست ویدئو کنفرانسی عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با استانداران گفت: هموطنان لرستان را برای سفر خود انتخاب ننمایند، چراکه هیچ تسهیلاتی در استان برای پذیرایی و اقامت مسافران وجود ندارد.

وی در ادامه با بیان اینکه ورودی های استان کنترل و مسافران برگردانده می شوند، اضافه کرد: امیدوارم هیچ هموطنی با اجرای این طرح اذیت نگردد چراکه اجازه ورود به استان داده نخواهد شد.

استاندار لرستان با اشاره به مسافران و کسانی که به عنوان مهمان وارد استان شده اند گفت: توصیه می گردد هر چه سریع تر استان را ترک نمایند چراکه امکان دارد خودروی آنان توقیف و یا جرایمی برای آنان درنظر گرفته گردد.

وی تاکید نمود: اصل موضوع در کنترل شیوع کرونا و مقابله با این بیماری مردم هستند که باید از بیرون آمدن، خریدهای غیر ضروری و حضور در اجتماعات خودداری نمایند.

خادمی گفت: رعایت مسائل و هشدارهای بهداشتی برای مقابله با ویروس کرونا لازم است و رفتن مردم به طبیعت، رعایت نکردن فاصله و ایجاد تجمع بسیار خطرناک است.

وی ادامه داد: برای مقابله با کووید 19 تمهیداتی درنظر گرفته، مراکز طبیعی و تفرجگاه هایی که محل تجمع بوده تعطیل شده و همچنین مسیرهای ورودی بسته خواهد شد.

وی اضافه کرد: مردم لرستان همچنان که تا به امروز در بحث مبارزه با کرونا از حضور در مراسم ها و آیین های مهم مانند پنجشنبه آخر سال همکاری لازم را داشته اند در بحث سیزده بدر نیز همکاری نمایند.

وی اعلام کرد: امیدوارم مردم برای آیین سیزده بدر و این چند روز تعطیلی برنامه ای برای اقامت در تفرجگاه ها و حضور در طبیعت برای خود تنظیم ننمایند، چراکه این مراکز کنترل و مسدود خواهد شد.

وی با ابراز امیدواری و همکاری خوب مردم استان گفت: با رعایت و توجه مردم به توصیه ها در این 2هفته همه چیز به حالت عادی بر خواهد گشت.

منبع: ایرنا
انتشار: 25 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 3 مهر 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 823

به "خبرنگاران مهمانان نوروزی لرستان را ترک نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مهمانان نوروزی لرستان را ترک نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید