خبرنگاران تکذیب شد: حضور نیروهای حشدالشعبی برای سرکوب اعتراضات احتمالی در قم

به گزارش مجله بوشهری ها، تهران- خبرنگاران- برخی شایعه پردازان در فضای مجازی با انتشار خبری کذب مدعی شدند، نیروهای حشدالشعبی عراق برای سرکوب اعتراضات احتمالی در شهر قم تحت پوشش ضدعفونی کردن معابر فعالیت دارند که با پیگیری های به عمل آمده معلوم شد که این خبر شایعه ای بیش نیست.

خبرنگاران تکذیب شد: حضور نیروهای حشدالشعبی برای سرکوب اعتراضات احتمالی در قم

در راستای مقابله و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا افزون بر اقدامات پیشگیرانه خیابان ها، معابر و مکان های در معرض آلودگی به وسیله عوامل زحمتکش معاونت خدمات شهری و اجرایی در تمامی شهرهای کشور ضد عفونی و گندزدایی می شود. به همین دلیل جمعی از جوانان حشدالشعبی عراق که در شهر قم مشغول به تحصیل دروس حوزوی در جامعه المصطفی هستند، در اقدامی جهادی با توزیع مایع ضدعفونی کننده و همچنین گندزدایی از سطوح، در برخی از محلات قم به مبارزه با کرونا رفتند. البته این موضوع از نگاه برخی شبکه های مجازی وابسته به معاندین دور نماند و آنها با انتشار اخباری کذب مدعی شدند که نیروهای حشدالشعبی به منظور سرکوب اعتراضات احتمالی در سطح شهر تحت عنوان ضدعفونی منازل و معابر می پردازند که این خبر به شدت تکذیب و رد شد.

شایعه: حضور نیروهای حشدالشعبی برای سرکوب اعتراضات در قم تحت پوشش ضدعفونی کردن معابر

پاسخ به شایعه: با پیگیری های به عمل توسط رسانه ها و خبرگزاری های معتبر کشور معلوم شده که جمعی از جوانان حشدالشعبی عراق که در شهر قم مشغول به تحصیل دروس حوزوی در جامعه المصطفی هستند، در اقدامی جهادی با توزیع مایع ضدعفونی کننده و همچنین گندزدایی از سطوح، در برخی از محلات قم به مبارزه با کرونا رفتند. لازم به یادآوری است که بیشتر افرادی که به این امر خیر همت گماردند در قم مشغول تحصیل مقاطع ارشد و دکتری هستند.

منبع: ایرنا
انتشار: 9 خرداد 1399 بروزرسانی: 9 خرداد 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 854

به "خبرنگاران تکذیب شد: حضور نیروهای حشدالشعبی برای سرکوب اعتراضات احتمالی در قم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تکذیب شد: حضور نیروهای حشدالشعبی برای سرکوب اعتراضات احتمالی در قم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید