جزئیات سهمیه و زمان واریز بنزین نوروزی به کارت های سوخت ، همه چیز بستگی به کرونا دارد

به گزارش مجله بوشهری ها، سخنگوی دولت گفت: دولت تلاش می کند سهمیه بنزین نوروزی را در صورت تصویب نهایی، برای فرصتی مناسبت تر و بعد از شکست کرونا به کارت های سوخت واریز و مورد استفاده قرار گیرد.

جزئیات سهمیه و زمان واریز بنزین نوروزی به کارت های سوخت ، همه چیز بستگی به کرونا دارد

به گزارش مجله بوشهری ها به نقل از ایرنا، علی ربیعی درباره اختصاص سهمیه بنزین نوروزی و زمان واریز آن به کارت های سوخت گفت: اختصاص سهمیه بنزین نوروزی در بحث بودجه سال آینده مطرح شده است؛ بودجه هم که هنوز به تصویب نهایی مجلس نرسیده و قطعا شامل ایام نوروز 99 نخواهد شد.

سخنگوی دولت گفت: دولت از ابتدای اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت نسبت به محل تامین منبع مالی این نوع سهمیه بنزین دغدغه جدی داشت و معتقد بود باید به گونه ای عمل شود که به بسته های حمایت معیشتی حاصل از این طرح، آسیبی وارد نشود.

ربیعی با تاکید بر این که همه آنچه که در مجلس شورای اسلامی تصویب شود، دولت موظف به اجرای آن است، اضافه نمود: درصورت تصویب نهایی بودجه، تلاش دولت این خواهد بود که این سهمیه برای فرصتی مناسبت تر و ان شاءالله بعد از شکست کرونا مورد استفاده قرار گیرد.

جلال میرزایی عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی هفته گذشته با اشاره به تصویب اختصاص 60 لیتر بنزین نوروزی در کمیسیون تلفیق مجلس گفته بود: زمان واریز این سهمیه به کارت های سوخت به دولت واگذار شده است.

این نماینده مجلس با بیان این که پیشنهاد اختصاص سهمیه بنزین نوروزی از سوی برخی از اعضای کمیسیون تلفیق بودجه سال 99 مطرح شد، اضافه نمود: پیشنهاد اولیه اختصاص بیش از 60 لیتر بنزین نوروزی برای هر دستگاه خودرو بود، اما در نهایت 60 لیتر به تصویب رسید.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 779

به "جزئیات سهمیه و زمان واریز بنزین نوروزی به کارت های سوخت ، همه چیز بستگی به کرونا دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات سهمیه و زمان واریز بنزین نوروزی به کارت های سوخت ، همه چیز بستگی به کرونا دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید