جریمه نقدی پرسپولیس، آلومینیوم اراک و 3 سرمربی لیگ برتری

به گزارش مجله بوشهری ها، کیمته انضباطی رأی خود را درباره تخلفات برخی از سرمربیان لیگ برتری و دیدار تیم های آلومینیوم اراک و پرسپولیس صادر کرد.

جریمه نقدی پرسپولیس، آلومینیوم اراک و 3 سرمربی لیگ برتری

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، دیدار تیم های آلومینیوم اراک و پرسپولیس تهران در هفته سوم لیگ برتر فوتبال برگزار شد که باشگاه آلومینیوم اراک به دلیل نقض اصلی کلی رفتار مبنی بر عدم رعایت پروتکل های بهداشتی (حضور افراد خارج از سهمیه)، باید 100 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند. تیم پرسپولیس تهران نیز به دلیل نقض مقررات بازی و ورود به زمین از طریق شخصی منتسب به باشگاه پرسپولیس، باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره گزارش مقام رسمی مبنی بر عدم حضور افراد زیر در مصاحبه مطبوعاتی قبل و پس از بازی، طبق مقررات و آیین نامه اجرای مسابقات و مقرارت انضباطی به شرح زیر رأی خود را صادر کرد:

- فراز کمالوند سرمربی تیم نفت مسجدسلیمان در نشست خبری قبل و بعد از بازی مقابل سپاهان در هفته دوم و در نشست خبری قبل از دیدار با پدیده در هفته سوم حاضر نشد. وی با توجه به دفاعیاتش، به جریمه نقدی 50 میلیون ریالی محکوم شد.

- اکبر میثاقیان سرمربی تیم پدیده مشهد به دلیل عدم حضور در نشست خبری قبل از بازی برابر نفت مسجدسلیمان از هفته سوم، با توجه به عدم ارسال دفاعیه از سوی وی، باید مبلغ 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

- رضا عنایتی سرمربی تیم هوادار به خاطر عدم حضور در نشست مطبوعاتی قبل از دیدار مقابل سپاهان و پدیده، علی رغم ارسال دفاعیه، باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

آرای فوق وفق مواد 51 و 117 مقررات انضباطی صادر شده و قطعی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 دی 1400 بروزرسانی: 16 دی 1400 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1861

به "جریمه نقدی پرسپولیس، آلومینیوم اراک و 3 سرمربی لیگ برتری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جریمه نقدی پرسپولیس، آلومینیوم اراک و 3 سرمربی لیگ برتری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید