توزیع 3 هزار 500 بسته بهداشتی در میان بیماران تحت پوشش در گیلان

به گزارش مجله بوشهری ها، مدیرکل کمیته امداد گیلان گفت: شرکت در جشن نیکوکاری به صورت غیر حضوری برگزار می شود.

توزیع 3 هزار 500 بسته بهداشتی در میان بیماران تحت پوشش در گیلان

به گزارش خبرنگار از ، عباس اهرابی مدیرکل کمیته امداد گیلان با اشاره به شیوع ویروس کرونا، گفت: با توجه به جامعه هدف گسترده کمیته امداد قرارگاه مبارزه با این ویروس در این اداره کل تشکیل شد.

وی با بیان اینکه این قرارگاه با هدف انجام اقدامات پیشگیرانه و رعایت بهداشت فردی و اداری و افزایش مراقبت های بهداشتی برخی از اهداف تشکیل این قرارگاه است، افزود: به همین دلیل 5 هزار دستکش در میان کارکنانی که بیشترین مراجعه را دارند توزیع شد.

اهرابی با اشاره به اینکه بیش از 250 لیتر محلول ضدعفونی کننده تهیه و تمام ادارات شهرستانی نیز گندزدایی شد، گفت: برنامه زمانبندی دورکاری و شیفت کاری با هماهنگی اداره فناوری اطلاعات و نیروی انسانی ابلاغ و اجرایی شد.

مدیرکل کمیته امداد گیلان در ادامه با بیان اینکه 150 میلیون تومان اعتبار برای تهیه بسته های بهداشتی برای بیماران خاص و صعب العلاج تحت پوشش کمیته امداد گیلان اختصاص یافته است، بیان نمود: این بسته های بهداشتی در اختیار 3500 نفر از این بیماران قرار خواهد گرفت.

اهرابی با اشاره به در پیش بودن جشن نیکوکاری با نزدیک شدن به ایام عید، شرح داد: امسال به دلیل پیشگیری از انتشار ویروس کرونا این مهم به صورت غیرحضوری انجام می شود.

وی با تأکید بر اهمیت سلامت مردم، شرح داد: نیکوکاران می توانند برای مشارکت در امور خیر به ویژه جشن نیکوکاری، کمک های خود را به صورت غیرحضوری از طریق شماره گیری کد *8877*1# و یا مراجعه به سایت www.emdad.ir و همچنین شماره حساب 0109352176004 بانک ملی شعبه حشمت رشت و شماره کارت 6037991899957678 برای کمک به نیازمندان اهدا کنند.

آ

گفتنی است جشن نیکوکاری امسال با شعار عید را به خانه هایشان ببریم در تاریخ های 14 الی 16 اسفند ماه به صورت غیرحضوری برگزار می شود و کمک های مردمی هم تا انتها سال ادامه دارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 31 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 764

به "توزیع 3 هزار 500 بسته بهداشتی در میان بیماران تحت پوشش در گیلان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع 3 هزار 500 بسته بهداشتی در میان بیماران تحت پوشش در گیلان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید