برگزاری مراسم تودیع و معارفه سرپرست فدراسیون کاراته

به گزارش مجله بوشهری ها، مراسم تودیع و معارفه سرپرست فدراسیون کاراته با حضور مسئولان وزارت ورزش و جوانان برگزار گردید.

برگزاری مراسم تودیع و معارفه سرپرست فدراسیون کاراته

به گزارش ، مراسم تودیع و معارفه محسن آشوری با حضور سید محمد شروین اسبقیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها و باشگاه های وزارت ورزش، محمد صادق فرجی رئیس سابق فدراسیون و همچنین حضور روسای هییت های مختلف کاراته از ساعت 16 امروز سه شنبه برگزار گردید.

شروین اسبقیان در حاشیه این مراسم گفت: سلطانی فر و داورزنی اعلام کردند که فرجی مدیر موفق است و به لحاظ قانونی باید او کنار می رفت و به دنبال این بودند که کار فرجی درست گردد تا در مدیریت کاراته بماند.

او ادامه داد: از فرجی انتظار می رفت که قانون را رعایت کند و او هم به خوبی این کار را انجام داد. از احترام او به قانون سپاسگزار هستم.

اسبقیان اضافه کرد: کوچکترین مسئله ای وزارت ورزش و جوانان درباره اجرایی کردن قانون در فدراسیون کاراته نداشت.

محمد شروین اسبقیان در سرانجام صحبت های خود به طور رسمی محسن آشوری را به عنوان سرپرست فدراسیون کاراته معرفی کرد.

محمد صادق فرجی در حاشیه مراسم تودیغ و معارفه سرپرست فدراسیون کاراته اعلام کرد: امروز اتحاد و همدلی و آرامش در جامعه کاراته ایجاد شده است. در مدت دو سال حضورم علاوه بر بحث های فنی، مطالب زیادی در مکتب اخلاق کاراته آموختم و قلبم همواره با کاراته است.

او ادامه داد: علاوه بر بحث افتخارات بین المللی که ویترین فدراسیون کاراته است در بخش آمورشی هم کارگاه هایی راه اندازی شد. در بخش اداری نیز آیین نامه ها را بازنگری و تدوین کردیم. اساسنامه فدراسیون بومی شد و شش رئیس سبک را وارد مجمع نموده و اختیارات رئیس فدراسیون را محدود کردیم. انضباط مالی در فدراسیون انجام و تراز مالی پیش بینی شد که هم اکنون به روز است.

فرجی مطرح نمود: از نظر مالی مبلغ 450 میلیون تومان در حساب فدراسیون قرار گرفته است که برای اعزام تیم ملی به لیگ فرانسه با مشکل روبرو نیستیم. خوشبختانه هم تراز با فدراسیون تکواندو بودجه دریافت می کنیم.

در ادامه آشوری سرپرست فدراسیون اعلام کرد: مدیریت من دوران گذار است و کوشش می کنم که امانت دار و وارث خوبی برای کاراته در این زمان کوتاه باشم و زمینه را برای رئیس بعدی فراهم کنم تا به موفقیت در المپیک ختم گردد.

او مطرح نمود: از خانواده کاراته می خواهم که در کنار ما باشند تا این مسیر به موفقیت ختم گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 16 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 21

به "برگزاری مراسم تودیع و معارفه سرپرست فدراسیون کاراته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مراسم تودیع و معارفه سرپرست فدراسیون کاراته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید