آنالیز 3 موضوع راهبردی در کنگره جهانی فیفا، نشست خبری اینفانتینو، پنج شنبه در دوحه

به گزارش مجله بوشهری ها، سومین کنگره جهانی فیفا با حضور نمایندگان 50 کشور عضو از امروز در دوحه شروع می گردد.

آنالیز 3 موضوع راهبردی در کنگره جهانی فیفا، نشست خبری اینفانتینو، پنج شنبه در دوحه

به گزارش مجله بوشهری ها ، سومین کنگره دنیای فیفا با حضور نمایندگان 50 کشور عضو، از امروز (سه شنبه) در دوحه شروع می گردد و تا روز پنج شنبه ادامه خواهد داشت و در روز پایانی این کنگره اینفانتینو رئیس فدراسیون دنیای فوتبال در نشستی خبری به تشریح موضوعات مورد بحث می پردازد.

مهمترین موضوعات کنگره فیفا در قطر پیرامون 3 محور مرتبط با فعالیت های فدراسیون دنیای فوتبال دنبال می گردد. ابتدا آینده مسابقات و برنامه رویدادهای فیفا از جمله جام دنیای، جام باشگاه های دنیا، جام کنفدراسیون ها، همچنین بحث و تبادل نظر پیرامون شیوه برگزاری رقابت ها، تعداد تیم ها و موارد دیگر از اصلی ترین محورهای این کنگره سه روزه به شمار می رود.

دو محور دیگر این اجلاس مرتبط با داوری است که شامل بر داوری بانوان و همینطور استفاده از سیستم ویدئویی VAR است. تجربه برگزاری کنگره های قبلی فیفا نشان داده که اینگونه اجلاس ها در حوزه لابی های بین المللی برای رسیدن به کرسی های مهم قاره ای و دنیای و همچنین دریافت امتیازات مورد نظر کشورها و کنفدراسیون ها از اهمیت بالایی برخوردار است.

سعود المهندی نایب رئیس فدراسیون فوتبال قطر نیز که برای ریاست کنفدراسیون فوتبال آسیا نامزد شده در این اجلاس به دنبال جلب حمایت کشورهای آسیایی در انتخاب آتی AFC خواهد بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 16 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 22

به "آنالیز 3 موضوع راهبردی در کنگره جهانی فیفا، نشست خبری اینفانتینو، پنج شنبه در دوحه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنالیز 3 موضوع راهبردی در کنگره جهانی فیفا، نشست خبری اینفانتینو، پنج شنبه در دوحه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید