باشگاه استقلال: نکونام به همکارانش گفت داد نمی زنید بروید روی سکوها!

به گزارش مجله بوشهری ها، باشگاه استقلال با صدور اطلاعیه ای به حوادث بازی با فولاد واکنش نشان داد.

باشگاه استقلال: نکونام به همکارانش گفت داد نمی زنید بروید روی سکوها!

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، باشگاه استقلال نوشت: روز گذشته تیم فوتبال استقلال برابر فولاد به میدان رفت که فارغ از نتیجه نهایی، این بازی اتفاقاتی را به همراه داشت. به همین دلیل باشگاه استقلال اطلاعیه ای صادر کرد که به توضیح زیر است:

تجربه بازی قبلی دو تیم استقلال و فولاد و تکرار بعضی حوادث هم در نوع خود جالب است. از همان شروع مصاف استقلال و فولاد، نیمکت نشینان تیم فولاد به صورت کاملا هماهنگ به سمت داور و نیمکت تیم استقلال هجوم می آوردند و با فریاد زدن، فحاشی و ایجاد تنش، به دنبال اهداف دیگری بودند. حتی کار به جایی رسید که در دقیقه 20، سرمربی فولاد خطاب به نیمکت تیمش گفت که اگر بلد نیستید سر و صدا کنید، بروید روی سکوها بنشینید!

در حالی که ناظر بازی و داور چهارم شاهد این مسائل بودند، واکنش جالبی از خود نشان دادند. آن ها تنها به سمت نیمکت تیم استقلال می آمدند و می گفتند که می دانیم حق با شماست ولی خواهشا شما چیزی نگویید تا مسئله ای ایجاد نگردد!

استارت درگیری های اواخر بازی زمانی بود که محمود فکری در کول بریک نیمه دوم در حال بیان نکات فنی به بازیکنانش بود که مسعود اکبری عکاس تیم فولاد به آرامی نزدیک حلقه استقلالی ها شد تا به نوعی استراق سمع کند. در این میان ارسلان مطهری متوجه حضور او شد و در ادامه و پس از اعتراض محمود فکری و سایر نیمکت نشینان استقلال به این عکاس، او به سمت نیمکت تیمش دوان دوان فرار کرد و در طول فرارش به سرمربی استقلال فحاشی کرد که متعاقب آن توسط ناظر بازی از زمین اخراج شد. جالب است که به یاد آوریم این عکاس پیش تر در ماجرای معروف به کارت به کارت محروم شده بود.

کافی است نگاهی به بازی های فولاد کنیم تا متوجه شویم در هر بازی یک نفر از نیمکت این تیم اخراج می گردد. ظاهرا این موضوع به یک تاکتیک برای تیم فولاد تبدیل شده است. از طرفی جالب است که تیم فولاد هفته قبل هم از داوری سود برد و در این بازی هم نیمکت نشینان این تیم از ثانیه شروعین در پی تحت تاثیر قرار دادن داور بودند.

با اینکه حمید رجبی، مربی تیم فولاد، با اعلام سازمان لیگ در این بازی محروم بود اما این مربی روز گذشته در مصاف با استقلال روی نیمکت تیمش نشسته بود که این امر با اعتراض مسئولان استقلال همراه بود اما مسئولان برگزاری بازی اعلام کردند محرومیت رجبی شش ماه تعلیق شده است!

در اواخر مصاف استقلال و فولاد، فحاشی شدید حسین کعبی به مسعود ریگی و کوشش او برای آسیب زدن جسمی به این بازیکن بی حاشیه درست است که با کارت قرمز همراه شد اما تعیین نیست چرا داور به غلامی و ریگی کارت زرد نشان داد؟ ظاهرا کارت های اشتباه بازی با مس رفسنجان در این بازی هم قرار بود تکرار شوند. اما این ها محل بحث نیستند، بلکه سوال اینجاست چرا برای یک پیروزی، باید به عملی شبیه نیمکت نشینان تیم فولاد در مصاف با استقلال دست زد؟

جمع همه این اتفاقات را در نظر بگیرید تا متوجه شوید بعضی عصبانیت ها و حرف های آخر بازی ناشی از چه بوده و کاش با ایجاد کنندگان این حواشی و عوامل این عصبانیت ها برخورد گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 دی 1399 بروزرسانی: 2 دی 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1273

به "باشگاه استقلال: نکونام به همکارانش گفت داد نمی زنید بروید روی سکوها!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاه استقلال: نکونام به همکارانش گفت داد نمی زنید بروید روی سکوها!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید