بازغی: اعتراضات نباید به شکلی باشد که رسانه های بیگانه سوء استفاده نمایند

به گزارش مجله بوشهری ها، بازیگر فیلم تیغ و ترمه گفت: حرف من این است که اعتراض مردم کاملاً به جا بوده است و دولت باید به این اعتراضات جوابگو باشد، اما این اعتراضات نباید به شکلی باشد تا رسانه های بیگانه از این اتفاقات سوء استفاده نمایند و زندگی مردم دچار مشکل گردد.

بازغی: اعتراضات نباید به شکلی باشد که رسانه های بیگانه سوء استفاده نمایند

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

به گزارش گروه رسانه های مجله بوشهری ها، پژمان بازغی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت وگو با میزان، گفت: پدر بنده رزمنده بوده و هشت سال سابقه حضور در جبهه را داشته است، من فکر می کنم تمام افرادی که به شکلی در دوران دفاع مقدس به جبهه ها رفته اند هدفشان استقلال و آزادی این مملکت بوده است.

بازیگر فیلم سینمایی تیغ و ترمه با اشاره به پست اینستاگرامی خود پیرامون این موضوع گفت: از نظر من شهدای بزرگواری همچون شهید همت و شهید باقری رفتند تا ما در کشور آرامش داشته باشیم، قرار نیست با یک اعتراض تا این حد دو قطبی عمل کنیم، من تک تابعیتی هستم و اعتقاد دارم مسائل کشور باید در درون حل گردد چراکه شهدا در دوران دفاع مقدس جان خود را از دست دادند تا ما امروز در آرامش و آسایش زندگی کنیم.

وی اضافه کرد: حرف من این است که اعتراض مردم کاملاً به جا بوده است و دولت باید به این اعتراضات جوابگو باشد اما این اعتراضات نباید به شکلی باشد رسانه های بیگانه از این اتفاقات سو استفاده نمایند و زندگی مردم دچار مشکل گردد.

بازیگر فیلم سینمایی دوئل اظهار داشت: من نه چپی هستم و نه راستی، هیچگاه سویه سیاسی نداشته و ندارم، من رای داده ام و از اینکه رای دادم به هیچ عنوان پشیمان نیستم چراکه به حرکت شهدای کشورم فکر می کنم که رفتند تا ما در این مملکت آرامش داشته باشیم. من در ایران زندگی می کنم و فرزندم در همین کشور رشد می نماید، برای من مهاجرت کردن بسیار راحت است اما نیازی برای مهاجرت احساس نمی کنم و دوست دارم در همین کشور زندگی کنم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 30 دی 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 503

به "بازغی: اعتراضات نباید به شکلی باشد که رسانه های بیگانه سوء استفاده نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازغی: اعتراضات نباید به شکلی باشد که رسانه های بیگانه سوء استفاده نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید