اگر رعایت نکنید، تهران به روز های سخت و بحرانی کرونا باز می شود

به گزارش مجله بوشهری ها، مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) گفت: اگر شهروندان تهرانی نکات بهداشتی و توصیه های وزارت بهداشت را جدی نگیرند، تهران به روز های سخت و غیر قابل تصور گذشته بحران کرونا باز می شود.

اگر رعایت نکنید، تهران به روز های سخت و بحرانی کرونا باز می شود

به گزارش گروه اجتماعی مجله بوشهری ها، سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) به مدیریت روز های سخت بحران کرونا اشاره نمود و گفت: پرسنل گمنام سازمان بهشت زهرا (س) از اولین ساعات شیوع بیماری در کشور به تکریم خانواده های داغدار تهرانی به خدمات رسانی با بالاترین سطح رضایتمندی شهروندان پرداخت و البته روز های سخت و غیر قابل تصوری را پشت سر گذاشتیم.

وی ادامه داد: به شهروندان توصیه می کنیم که با پشتکار و اهتمام نکات بهداشتی را جدی گرفته تا روز های سخت تهران تکرار نشود.

مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) توضیح داد: عدم رعایت شهروندان یعنی از بین رفتن همه کوشش ها و فداکاری هایی که تا کنون همه دست به دست هم در خدمات رسانی و بهبود شرایط داشته اند لذا توصیه همیشگی ما به شهروندان محترم؛ استمرار مداوم در رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی است.

لازم به ذکر است: در حالیکه همه دنیا حتی کشور های پیشرفته دنیا نظیر امریکا و ایتالیا و …در مدیریت اجساد و عملیات تدفین در کرونا دچار مشکل جدی شده بودند، بهشت زهرای تهران عملکرد مطلوب قابل دفاعی از خود ارائه به گونه ای که دکتر زالی فرمانده ستاد کرونای تهران اقدامات این سازمان در کرونا را حماسه ای ملی و فرا ملی توصیف نموده بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1032

به "اگر رعایت نکنید، تهران به روز های سخت و بحرانی کرونا باز می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اگر رعایت نکنید، تهران به روز های سخت و بحرانی کرونا باز می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید