امروز آخرین فرصت ثبت نام برای انتخابات سهام عدالت است

به گزارش مجله بوشهری ها، به گزارش خبرنگاران، قدرت فیض الهی روز پنجشنبه گفت: تا به امروز 34 نامزد برای شرکت در این انتخابات ثبت نام کرده اند و ثبت نام داوطلبان دیگر تمدید نمی شود.

امروز آخرین فرصت ثبت نام برای انتخابات سهام عدالت است

وی افزود: باتوجه به اینکه 21 اسفندماه انتخابات هیات مدیره شرکت های مجامع و شرکت های سهام عدالت برگزار می شود، اعلام احراز صلاحیت نهایی فردی و اقتصادی داوطلبان تا یک هفته قبل از شروع همه پرسی از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار کشور اعلام می شود.

فیض الهی گفت: داوطلبان از میان هیات های علمی دانشگاهی، بازنشستگان، فعالان اقتصادی و بازرگانی بوده و نیروهای دولتی شاغل اجازه ثبت نام در این انتخابات را ندارند و حداقل مدرک تحصیلی هم لیسانس در نظر گرفته شده است.

وی افزود: از طریق تلفن های همراه یک پیامک به دارندگان سهام عدالت که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده اند، با محتوای شرکت آنها در این انتخابات ارسال شده است.

مدیرکل امور اقتصادی و دارایی ایلام گفت: کسانی که کد بورسی سجام را دریافت کرده اند، اجازه شرکت در همه پرسی و انتخاب کاندیدای اصلح را دارند و استان هایی اجازه برگزاری انتخابات را دارند که حدنصاب دریافت کد بورسی دارندگان سهام عدالت به 50 درصد برسد که این رقم در استان ایلام به بیش از 60 درصد رسیده است.

فیض الهی توصیح داد: 62 درصد سهام دارانی که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده اند، کد بورسی سجام را دریافت و اجازه شرکت در این انتخابات را دارند.

وی با بیان اینکه انتخابات شرکت های مجامع و شرکت های سهام عدالت 21 اسفندماه همزمان با سراسر کشور برگزار می شود، افزود: دارندگان کد بورسی سجام از طریق همان درگاه اینترنتی که کد را دریافت کرده اند در انتخابات شرکت کنند.

از استان ایلام ،تعداد 232 هزار و 190 نفر کد بورسی سجام را دریافت کرده اند و اجازه مشارکت در انتخابات را دارند.

منبع:ایرنا

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 19 فروردین 1400 بروزرسانی: 19 فروردین 1400 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1483

به "امروز آخرین فرصت ثبت نام برای انتخابات سهام عدالت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امروز آخرین فرصت ثبت نام برای انتخابات سهام عدالت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید