اخذ برگ سوپیشینه اولین مدرک ضروری برای ثبت نام در انتخابات شوراهای شهر و روستا

به گزارش مجله بوشهری ها، تهران (پانا) - مشاور فرماندار تهران و رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در تهران گفت اخذ برگ سوپیشینه اولین مدرک ضروری برای ثبت نام در انتخابات شوراهای شهر و روستا است.

اخذ برگ سوپیشینه اولین مدرک ضروری برای ثبت نام در انتخابات شوراهای شهر و روستا

به گزارش فرمانداری تهران، ایمان قربانی گفت: پیرو تاکیدات وزیرمحترم کشور ، وفرماندارمحترم تهران ارایه مدرک عدم سو پیشینه به عنوان اولین مدرک برای ثبت نام در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ضروری ولازم است.

قربانی اضافه نمود: باتوجه به اینکه تا زمان ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی حدود 45روز دیگر زمان باقیست، متقاضیان و واجدین شرایط می بایست برای ثبت نام در این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا حتما نسبت به اخذ برگ سوپیشینه اقدام وبه منظور ثبت نام آن را ارائه نمایند.

لازم به ذکر است ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهرها از ساعت 8 صبح روز چهارشنبه تاریخ 20/اسفندماه/1399 شروع و تا ساعت 18 روز سه شنبه تاریخ 26/اسفندماه/1399 (جمعاً به مدت 7 روز) ادامه می یابد.

بر اساس تبصره 3 ماده 30 قانون انتخابات شوراهای اسلامی، داوطلبان در هنگام ثبت نام باید گواهی عدم سوءپیشینه که از تاریخ صدور آن بیش از 3 ماه نگذشته باشد را ارائه نمایند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 14 اسفند 1399 بروزرسانی: 14 اسفند 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 1409

به "اخذ برگ سوپیشینه اولین مدرک ضروری برای ثبت نام در انتخابات شوراهای شهر و روستا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اخذ برگ سوپیشینه اولین مدرک ضروری برای ثبت نام در انتخابات شوراهای شهر و روستا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید