آغاز توزیع نفت سفید با کارت بانکی

به گزارش مجله بوشهری ها، رئیس شرکت پخش فرآورده های نفتی ناحیه گنبدکاووس اعلام کرد که تحویل سهمیه نفت سفید هشت هزار خانوار شهرستان های گنبدکاووس، آزادشهر و رامیان در شرق گلستان با استفاده از کارت بانکی آغاز شد.

آغاز توزیع نفت سفید با کارت بانکی

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایرنا، هادی قزل سفلی پنج شنبه اول خرداد اظهار کرد: سهمیه نفت سفید این تعداد خانوار پیش ازاین از طریق کالابرگ های کاغذی توزیع می شد.

وی گفت: شهروندان تا سه ماه فرصت دارند نخستین سهمیه نفت سفید امسال خود را دریافت کنند.

قزل سفلی حذف کاغذ و جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی را از مهم ترین اهداف طرح توزیع نفت سفید با کارت بانکی دانست و اضافه نمود: اجرای این طرح از دو سال پیش و از طریق فرمانداری ها، بخشداری ها، شوراها، دهیاران و عاملین توزیع نفت سفید در این شهرستان ها اطلاع رسانی شده بود.

رئیس شرکت پخش فرآورده های نفتی ناحیه گنبدکاووس استان گلستان اظهار کرد: بر اساس تصمیم شرکت پخش فرآورده های نفتی، با راه اندازی زیرساخت بانکی و با استفاده از کارت بانکی عضو شتاب سرپرست خانوار، سهمیه نفت سفید در کارت بانکی ذخیره می شود.

قزل سفلی ادامه داد: قیمت هرلیتر نفت سفید 150 تومان است که مبلغ آن از کارت بانکی عضو شتاب سرپرست خانوار کسر می شود.

وی همچنین گفت: توزیع سهمیه نفت گاز جامعه هدف به ویژه کشاورزان و ماشین آلات آنها از طریق کارت بانکی در دستور کار شرکت ملی نفت کشور واقع شده است و به زودی در گلستان اجرا خواهد شد.

سه شهرستان گنبدکاووس، آزادشهر و رامیان در مجموع حدود 600 هزار نفر جمعیت دارند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 3 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: bushehrherfa.ir شناسه مطلب: 963

به "آغاز توزیع نفت سفید با کارت بانکی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آغاز توزیع نفت سفید با کارت بانکی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید